Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek?

Csylla92 kérdése:

Milyen okos telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lassan már két éve van egy Samsung galaxy ace 3-om, és leakarom cserélni egy másik Samsungra ami nem hatalmas nagy és 100ezer alatt van az ára.. Néztem is telefonokat, nemrégiben a A3-at, de láttam róla videót hogy az aksiját sajnos nem egyszerű kiszedni, ha nem szét kell szedni a telefont ez igaz? Tudtok nekem olyan telefonokat mondani, ami megéri az árát nem sony, nem hatalmas és könnyen kilehet szedni az aksiját? 24/L
2016. nov. 15. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Hétvégén bemész egy telefonboltba,és körbenyomkodod az egész kollekciót.

Azért nem mondok típusokat neked,mert nem akarom,hogy vaktában rendelj az internetröl.Előtte mindenképp ki kell próbálni!!!!!!

Ezt nem győzöm itt hangsújozni.

A hány GB-ram,meg CPU alapján nem szabad döntést hozni!

2016. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használt Galaxy S6-ot ajánlanék (de nagyon kell vigyázni a hamisítványokkal), vagy újon picivel 10 000 feletti áron. Nagyon szuper telefon, gyors, gyönyörű képeket csinál, szépen szól a hangszórója, és prémium anyagokat használ. Továbbá a kijelző is gyönyörű, szép élénkek a szinek.


Az aksija szervizben cserélhető, otthon nem (legalábbis nem egyszerűen) kivehető. De egy mai telefon aksija 4-5 évig normálisan használható. Mért szeretnéd kivenni?

2016. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na a végén samsung J3-om telefont vettünk egy kicsit nagy, és olcsó és szerintem mindent tud amit egy telefonnak tudnia kell :)
2016. nov. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!