Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik éri meg...

Szerintetek melyik éri meg jobban? Egy iPhone 5S vagy egy Samsung Galaxy S5?

Figyelt kérdés
Szeretném a véleményeteket kérni arról,hogy a kettő közül melyik készülék az amelyik hosszútávon használhatóbb,nem romlik könnyen,megbízható-e stb.

2016. nov. 15. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Ne viccelj mar! (iphone, a gyengebbek kedveert)
2016. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem régi?
2016. nov. 15. 21:48
 3/14 BM-Striker ***** válasza:
47%

Egyik sem éri meg hosszú távra, és mindkettő darága újonnan.


Kettő közül a S5 Snapdragon-os változata fog tovább erősnek számtani hardveresen, a jóval erősebb SoC és több RAM miatt.


Minőség és megbízhatóság tekintetében mindkettő jó.

2016. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak volt már iPhone-al befürdésem így nem tudom megéri-e mellette maradni.
2016. nov. 15. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Miert, mi volt a gond vele?

Nekem android volt nehany evig amig elegem lett es megtertem. Azota nincs semmi gondom.

2016. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BM-Striker ***** válasza:

#2

De, túl régi az 5s. 1 évig még jó, amíg az app-ok nem fognak iOS 10-et megkövetelni.

S5 egy 4 hónappal fiatalabb model.

2016. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BM-Striker ***** válasza:

#5

Ez nem vallás.

Ismerem az iPhone-okat, és szerintem jól használható telefonok a 4/4s óta, de 100k alatt nem játsszanak egyáltalán.

Ha van 150k-t telefonra, iPhone-ok jó választások tudnak lenni.

2016. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 BM-Striker ***** válasza:
100%

Nekem idén van először korszerű Android-os okostelefonom(Vernee Thor, tehát még csak nem is volt drága), és felhasználói élmény nem rosszabb, mit egy iPhone esetében.


Nem az a lényeg, hogy Android vagy iPhone, hanem az legjobb telefont vedd a rászánt pénzből.

2016. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 15. 22:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávon használható készüléket keresel, alighanem rossz helyen nézelődsz. Mindkét készülék 3 éves lesz, ez pedig IT-ben hosszú idő. De ha már mindenképp választani akarsz, 5s.


#6: Alapvetően egyet szoktam érteni a válaszaiddal, de itt valamit elnézhettél.

iPhone 5s-re is van iOS10, ráadásul gyorsabban is futtatja, mint a korábbi rendszereket - magam sem hittem volna. Most (jövőre) 5(c)-n van a sor, hogy kikerüljön a támogatott készülékek közül, így legkorábban iOS12-vel várható, hogy 5s-sel elfelejthesd a legfrissebb iOS telepíthetőségét.

Specifikációkat meg ne akard már 1:1 összevetni. Apple A7 egyszálas teljesítménye jóval magasabb, mint az S5-é, mindennapos feladatoknál ez számít leginkább. Memória esetén pedig szó szerint almát hasonlítasz össze a körtével. Androidon több alkalmazás fut párhuzamosan (többet kell memóriában tartani), és Garbage Collectoros memóriakezelés miatt eleve több memóriára van szüksége, hogy effektíven tudjon működni. TouchWiz remek optimalizáltságáról nem is beszélve...

2016. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!