Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Nem kapcsolódik be...

Segítség! Nem kapcsolódik be az iPhoneom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Leejtettem az iPhone 5s-em próbáltam már újraindítani, bekapcsolni de semmi. Töltőre raktam, nem jelezte ki azt a kis akkumulátor jelet. Semmire sem reagál. Valaki segítsen légyszi!

2016. nov. 16. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az viszont már érdekes lenne, ha tényleg be is válna. Manapság úgy veszem észre, hogy be se tudnák gyújtani a kályhát, vagy főzni egy levest, de azért azt tudja, hogy merre szorít, merre lazít?
2016. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe. Ne akard feszegetni. Nincsen neked olyan szerszámod, amilyen kellene.
2016. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha számodra nincs értékes adat, amit lementenél róla, akkor vegyél egy másik okostelefont.
2016. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy kicsit ütögetni óvatosan,ez tényleg lehet segít,nekem annak idején az iphone 4s-em ugyanígy volt csak nekem be is pókhálósodott,és tényleg mérgemben el kezdtem paskolni és egyszer elindult.
2016. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kérdező nem nagyon dicsekszik, ogy sikerült, szerintem feladta.
2016. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!