Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívott már benneteket is...

Hívott már benneteket is valaki, aki nem szólt bele és aztán valami zene játszódott le?

Figyelt kérdés

Vártam egy (meglehetősen fontos) hívást, valakitől, és azt gondoltam éppen az lesz. A szám rejtett, felveszem, néma, majd egy-két másodperc és valami zene játszódik le. Letettem a 20. másodperc után.


Ki lehetett az? Miért hívott? Veletek is történt hasonló?



#spam #zaklatás #telemarketing #manipuláció #rejtett szám #New World Order #kéretlen hívás #kéretlen hívó #a nénikéjét neki #a cudar mindenit
2016. nov. 16. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Történt már velem is hasonló
2016. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Berényi Joci válasza:
Ja velem is volt ez . Tavaly júliusban volt . Valami hülyegyerek beleszólt ( tényleg gyerek volt ) ,aztán ment a zene . Gyorsan leraktam . Az is rejtett szám volt .
2016. nov. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!