Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha készítek egy biztonsági...

Ha készítek egy biztonsági mentést akkor minden adatom és alkalmazásom elmentődik?

Figyelt kérdés
Sajnos átállítottam a telefonomon(LG-G2 Mini) a nyelvet amerikai angolra és más magyarra visszaállítani nem tudom. És mivel itt csak az segít hogyha visszaállítom a gyári beállításokat, így viszont az összes adat, kép alkalmazás eltűnik róla. Igen a telefonszámok is mert az alap telefonom az szervizbe van és így egy kedves rokonomtól kaptam a telefont akinek a telefonszámai a telefonom vannak. Az lenne a kérdésem hogy milyen lehetőség van arra hogy a telefon számok és az e-mail címek ne törlődjenek vagy visszaállíthatóak-e automatikus mentéssel?

2016. nov. 16. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

tul sokat akarsz

iphonenal ez meg van oldva az itunes backup progival, de androidon minden a szerencsere van bizva. vagy meglesz mentes utan vagy nem.

2016. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát azért köszi

akkor mindent felrakok a gépre aztán lesz ami lesz

2016. nov. 16. 21:56
 3/8 Alex Fly ***** válasza:
És miért nem állítod vissza? Miért nem tudod? Ír valami hibát, ami megakadályozza a nyelvváltást? Esetleg ha ezt leírtad volna, akkor lehet, hogy több segítséget kaphatnál...
2016. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem találja. A nyelveket amiket felkínál az: 3 féle angol nyelv, Német,2 féle francia, Olasz és 4 olyan fajta nyelv amiket a Kínaiak meg a Japánok használnak. :(
2016. nov. 17. 18:41
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
Ezt nem értem. Milyen nyelvről állítottad át?
2016. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Az LG Backuppal csinálhatsz teljes biztonsági mentést mindenről. A címjegyzéket, naptárat, ilyesmit meg tudod szinkronizálni a Google-val.
2016. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LG Backuppal tudod. De sz.tem valahogy visszatudod állítani...
2016. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Csak még a névjegyekkel mit kezdjek
2016. nov. 19. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!