Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi 3s kikapcsolt és nem...

Redmi 3s kikapcsolt és nem kapcsol vissza. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítsetek kérlek, meghalt a telefonom. Két hetes Redmi 3S, 87%-on volt, tegnap este még töltőn volt. Ma délelőtt még használtam, aztán egyszer ránéztem ki volt kapcsolva. Azóta se kép, se hang. Nem reagál semmire. Töltőre a led nem is világít, a fel + bekapcs gombra se csinál semmit.


Mi lehet a baja?


Válaszokat előre is köszönöm!



#hiba #Xiaomi Redmi 3S #redmi 3s hiba #redmi 3s kikapcsolt
2016. nov. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gariban vidd vissza. Ne piszkálj bele mert ugorhat a gari.
2016. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomd a power gombot hosszan akár egy percen keresztül is amíg nem rezzen egyet.Ha nem csinál semmit akkor tényleg szervíz.
2016. nov. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így pár nap elteltével bekapcsolt és most működik, de akkor is megnézetem majd, mert ez nem normális. Az lehetséges, hogy "megfázott"? -3 fok volt ott, ahol megadta magát.
2016. nov. 19. 12:57
 4/5 anonim válasza:
Nekem is hasonló a gondom a 2 hónapos Redmil 3s telefonnal. Nem tudom kikapcsolni és a hangerő lefelé gombja sem működik.
2017. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is pont ez a gondom.

Hazafelé buszon kikapcsolt és most se kép, se hang.

2017. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!