Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s plus T mobilos...

Monk1 kérdése:

Iphone 6s plus T mobilos telefont hogyan lehet kifüggetleníteni?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam egy Gsm üzletből használtan, de az eredeti tulajdonos akitől vásárolták már nem érhető el. Ha jól tudom külföldre ment. Nincs rajta semmi tartozás, és nincs is vele semmi probléma, csak nélküle hivatalosan nem tudom kifüggetleníteni.


Szóval az egyik lehetőség: Iphone dual sim bluetooth. Http://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Iphone_dual_sim_bluetooth_sim_fuggetlenites_halozatfuggetlen_57822014. htm? First=1 A másik lehetőség: Rsim 10+ Unlock kártya. Ezt láttam a jófogáson 4000 forintért. És most ugyanezt a kártyát itt Budapesten felajánlották hogy 8000 ezer forintért megkapom a kártyát és bele is teszik. Én ezt kicsit sokallom, bár még ez is olcsóbb lenne mint a hivatalos függetlenítés. Gondoltam megrendelem magamnak a kártyát 4000 ezerért és belerakom magamnak. Csak tartok tőle hogy talán mégsem lesz stabil a működése. Melyik a megbízhatóbb megoldás?



2016. nov. 17. 07:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve a Griffin iFM ről mi a véleményetek? Lehet vele offline rádiót hallgatni internet nélkül?
2016. nov. 17. 09:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom az ilyen függetlenítő dolgokat, nagyon instabilak. Bemész egy GSM boltba és 8-10ert véglegesen kifiggetlenitik.
2016. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen én is gondoltam rá. Így lenne a legjobb, de mindenhol azt írják hogy csak külföldről vásárolt telefont függetlenítenek ki. Ezek szerint akkor megcsinálják.Rád hallgatok, mert én is tartok az ilyen instabil dolgoktól, bár azt mondták hogy ez az új kártyával már nincsenek gondok. De ha ennyiért megcsinálják, akkor inkább a biztosra megyek. Még egy kérdés. Offline internet nélkül van lehetőség rádiót hallgatni? A Spotifyin, sem az Apple Musicon nem lehet. Csak a letöltött zenéidet hallgathatod offline. Van erre már valami lehetőség? Mármint internet nélkül. Egyébként köszönöm segítséged.
2016. nov. 17. 14:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Most hívtam 3 Gsm üzletet és ennyik sem vállalja.
2016. nov. 17. 14:54
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is van webshopom ahol az osszes orszag osszes szolgaltato fuggo iphone-jat (is) meg lehet csinalni, kiveve magyarorszag. nem hiaba nem vallalja senki,mert nem lehet. magyarorszagi fuggo iphone-t csak a szolgaltato tudja megcsinalni. ha valaki nagyon kozel van a tuzhoz, teszem azt haverod fejes a t-mobileba es megcsinalgatja a fuggetlenitest, es kerne erte 15.000-et, hat ossze lehetne tenni a ket kezunket. (meg en is vinnek neki egy szatyorral :) )
2016. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem hogy miért ne lehetne megcsinálni, ha nem lopott, vagy tartozással terhelt a telefon. Pláne ha nincs rá semmi előfizetés. Egyébként egy 6s plusnál normális az ha kb 2 óra böngészés mellet lemerül az aksi üzemideje 15, 50 % ra? Csak böngészés, és hírolvasás. Semmi zene halaggatás vagy videó nézés, csak böngészés. Érdemes lenne egy istyle szervizben megnézetni? Van még rá 3 hónap gyári garancia
2016. nov. 19. 08:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. 45-50% ra merül
2016. nov. 19. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!