Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készüléket választanáto...

Partizana kérdése:

Melyik készüléket választanátok? És miért?

Figyelt kérdés

-Samsung Galaxy S6

-Sony Xperia X

-Iphone SE

-Samsung Galaxy A5 (2016)


Más nem érdekel.



2016. nov. 17. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Dikk:"D


Tudod ha szolgáltatónál veszel telefont ott nem feltétlen lesz az agyon dédelgetett One Plus Hármotok.


Direkt oda írtam, hogy nem érdekel más, hogy az ilyen emberek inkább hagyjanak, de nem neked belém kell kötni..Ízetlen:D

2016. nov. 18. 21:31
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne feltétlenül szolgáltatónál vásárolni?
2016. nov. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Eldönthetem én, hogy hol szeretnék nemde? Én így döntöttem, számomra így kedvezőbb.
2016. nov. 18. 21:54
 14/14 anonim ***** válasza:

Az baj ezzel hogy így összegyűjtöd a legtöbb almafanboyt, kik kapnak egy kis hitet, hogy drága kis mobil családjuk a legjobb. Amúgy nem rossz szándékból írtam de ezek közül S6 és az SE-n gondolkodnék. És ha nincs problémád a kis mobillal meg persze a töménytelen mennyiségű korlátozással akkor az SE-t válaszd.

Sajnos az S6 inkább egy "fél" telefon lett, hisz az S5+S6=S7 (ami jelenleg a legjobb mobilnak a testvére, az S7Edge-nek)

2016. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!