Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az értesítéseket...

Hogy lehet az értesítéseket bekapcsolni?

Figyelt kérdés

android 6.0 van a telefonomon, és be van kapcsolva minden alkalmazásnál hogy értesítések fogadásának engedélyezése, mégis csak pár alkalmazás küld értesítést, a többi nem


hogy kell megoldani hogy azok is küldjenek?



2016. nov. 19. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a permission-be engedélyek vagy nem tudom mi a magyar neve


a beállításokon belül van és akkor tudod egyenként megadni, sajnos nekem angol nyelvű, nem tudom a magyar nevét, de engedély kell legyen kb. a neve

2016. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen azt tudom, be is van rajtuk nyomva, mégse kapom meg az értesítéseket
2016. nov. 19. 08:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a wifit bekapcsolod akkor se? Internet van a telón?
2016. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mik azok az appok? Írj párat.

Futnak a háttérben ilyenkor?

2016. nov. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, van internetem, és pl a Facebook, a Messenger küld értesítést, de pl az Index, a Rutin (baleset jelző alkalmazás) nem küld, pedig be van kapcsolva az engedélyezés, és ha megnyitom az alkalmazást, akkor ott vannak azok az értesítések amiket el kellett volna küldeni nekem
2016. nov. 19. 09:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Én esetleg a szinkronizálásra gyanakszom hogy ki van kapcsolva.

Automatikus szinkronizálást kapcsold be.

2016. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
most néztem meg, az is be volt eddig is kapcsolva, szóval sajnos nem ez a megoldás
2016. nov. 19. 11:31
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ahhh, most látom hogy ez android, nem iphone. Az androidnál nagy gondok vannak az értesítésekkel, lehet bizgerálni kisegítő appokkal, például PNF-vel.

De inkább dobd ki szerintem és vegyél iTelefont.

2016. nov. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kb egy hónapos a telefon, tehát csak beállítás probléma lehet, és köszönöm, de nem szeretnék iPhone-t venni
2016. nov. 20. 21:15
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az iTelefon igaz hogy drágább, de legalább müködik minden rajta.
2016. nov. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!