Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs elegendő tárhelyem...

Miért nincs elegendő tárhelyem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Allview P6 Pro telefonom van.8gb-om,ebből 4 GB-t szabad.(nincs memória kártyám).

Az elején volt 5-6 alkalmazásom is.Le töröltem őket de észrevett,hogy csak az alkalmazás tünt el,a helye megmaradt.Le töltöttem a Clean Mastert de nem segített.A CM Security sem.

Vissza állítottam gyári beállításokra de ez sem volt eredményesebb.

Mit tehetnék ,hogy visszakapjan az eredeti memóriát? :(


2016. nov. 20. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
8 Gb szabad helyed sosem lesz, mert az operációs rendszer lefoglalhat akár 3gigát is. Attol hogy letörölsz néhány alkalmazast szinten nem lesz tőbb giga tárhelyed főleg ha alapbol felvoltak telepitve azok az alkalmazások. 8Gb belső tárhelynel maximum 4-5gigád van, arra alig nyomsz fel pár appit es el is tünt.
2016. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ugyan ilyen telefonom van és ugyan az a problém is valaki azt mondta hogy sd kártyát kell beletenni de nekem az sem segített ezen a bajomon. Mert ami appokat le akarok tölteni azok mind a belső tárhelye mennek nem használja az sd kártyán lévő helyet most már semmit sem tudok letölteni még a vibert sem. És az a alap programok on kívül semmi sincs rajta egyébként.
2016. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!