Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawey P8 lite vagy Samsung...

Huawey P8 lite vagy Samsung Galaxy J5 2016?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Telenortól kapom kb ugyanannyiért.

Samsungok jobban tetszenek, de... kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Huaweytől picit félek, nem tudom miért... lehet hallottam róla valamit vagy nem tudom, de jelenleg inkább samsung. Tudom, hogy az utábbinak a processzora nem a legjobb, de kb hány évig bírja köpepes vagy alacson-közepes használattal, nagy játékok nélkül?



2016. nov. 20. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
P8 lite.
2016. nov. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérlek azt is írjátok le, hogy miért.
2016. nov. 20. 14:48
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy dolgot nem értek. Snapdragon processzora van a samsungnak, de miért ír cortex-et? Minkettőnél ezt írja a telenor honlapján.

Bocsánat ha hülyeséget kérdezek, de valaki elmagyarázná nekem?

2016. nov. 20. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Mennyit szánnál rá?

Vannak sokkal jobbak is kb ugyanennyiért, de ha feltétlenül a kettő közül kell választanod, akkor a P8 lite

2016. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A huawey rendszere valahogy annyiranem tetszik, a samsungot valahogy imádom, tudom, hogy mindkettő android, de nagyon számítanak nekem azok a pici apróságok, amik tetszenek.

Huawey 32 ezer lenne

Samsung 40 ezer

2016. nov. 21. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Huawei, az valamennyivel erősebb
2016. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!