Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti adtatok mar el telefont?...

Ti adtatok mar el telefont? Szoktatok néha arra gondolni mi lehet most a regi telefonotokal?

Figyelt kérdés
az én elsö okostelefonom egy huawei ascend y 210 es mobil volt majdnem 2 évig használtam, 2 honap garancia volt még rajta mikor sikerult eladni a jofogason jopenzert majdnem annyiert amennyiert vettem, most eszembe jutott mi lehet vele?? már lehet földhöz vagtak azóta hisz az a telefon csak netezésre jo meg zenehallgatasra, sztem aki megvette nem gondolta hogy ez ilyen gyenge telo bar kitudja, de azert erdekelne mi lett vele.

2016. nov. 20. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én, nem vettem helyette újat az leköt XD
2016. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*remek vessző használatot láthattak*
2016. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szarra sem szoktam gondolni, miután lehúztam a retyón.

Addig gondolok vele, ameddig nem bizonyosodtam meg, hogy mindent töröltem róla.

HA kifizette az árát, felőlem előttem földhöz vághatja, vagy a seggébe is dughatja.

2016. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még nem adtam el telefont, mert általában addig használom míg teljesen idegbajt nem kapok és csak akkor veszek "újat", azaz használtat.


Tulajdonképpen az összes eddigi telefonom megvan még, és fogják a port mert másra nem jók.

2016. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj ne is mondd. Volt egy gyönyörű limitált gold szériás Samsung s5230 telóm amit nagyon szerettem és egyik napról a másikra érintő panel hibás lett. Kétségbeesésemben szó szerint frankón széttéptem :-D

Annyira sajnáltam hogy nehéz keresgélés után vettem egy ugyanolyat. Majd közben a barátnőm névnapomra meglepett egy Sonyericsson x10-zel de neki is ugyanakkor utána 5 nappal van a neve napja és az új Samsungot el kellett adnom féláron hogy őt is felköszönthessem. Azután megtudtam hogy az amit eladtam egyedi valóban nem hétköznapi s5230 modell mert prémium minőségi kamera szenzor és összeszerelésű anyagú volt. Szoktam rá gondolni mi lehet vele.

2016. dec. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!