Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feketén világít a kijelző, de...

Feketén világít a kijelző, de érzékel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Xperia SP leesett és azóta feketén világít a kijelző, de rezeg amikor ott nyomom ahol a pin kódot kéne beírni (újraindítottam mert gondoltam csak lefagyott). Egyébként már sokszor leesett ez előtt, de eddig nem lett semmi baja
2016. nov. 21. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az LCD meghibásodott.

Csere.

2016. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De mivel az egész telefon kb 20 ezret ér nem éri meg, azt meg érdemes nézni nem a szalagkábel jött-e csak le és annyi.
2016. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cserére nem is gondoltam, remélem a szalagkábel jött le mert még egy darabig nem akartam újat venni
2016. nov. 21. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Xperia SP esetén nem jön szóba a szalagkábel hiba, tehát azóta másik telója van, vagy kijelzőt cserélt.
2017. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!