Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6S le van blokkolva az...

IPhone 6S le van blokkolva az iCloud. Vásárlás előtt állok. Miben korlátoz engem, ha blokkolva van az iCloud?

Figyelt kérdés
Lehet ez ellen valamit tenni?

2016. nov. 21. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nagyban korlatoz. Marmint egy 800 dollaros iphone kb 40 dollart er ha le van blokkolva, a kepernyojet eggyiert lehet eladni. Esetleg meg az aksijat par dollarert, haba attol fugg milyen allapotban van.

Az alaplap kuka, a kodolas miatt.

2016. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor van egy papírnehezéked, másra nem jó
2016. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És ezt sehogy nem lehet feloldani? Nézelődtem a neten használt iPhonekat keresgélve, és renget találtam, amit a "tökéletes állapotban van, csak le van blokkolva" szöveggel próbáltak meg eladni.

Értem én, hogy biztonságos a rendszer, de ezt sokszor az Aple ügyfelei sínylik meg.


Sehogy nem lehet feloldani? Tényleg semmilyen mód nincs rá a helyes kód beütésén kívül?


És említettétek, hogy nagyban korlátoz a használatban. Böngészni, telefonálni, fotózni nem tudok vele?

2016. nov. 21. 22:55
 4/10 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%
Ez a lényege, hogy semmit se lehessen ellene tenni. Ha ellopják a telomat, az a minimum, hogy ne tudják használni!
2016. nov. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy baromság az apple részéről.... Semmi értelme ennek, hisz ha ellopják úgyse kapom vissza a mobilomat, akkor meg nem mindegy? Ez csak az apple féle majmolás egyik példája.
2016. nov. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, most komolyan? Azért can az egész, hogy elvegye a tolvajok kedvét,mert minek lopná el, ha nem tudja eladni
2016. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mégis rengeteg Iphone-t lopnak el, talán mégsem működik a dolog? Tehát zagyvaságokat beszélsz.
2016. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy része meg is kerül mert ott a Find my Phone az iCloudban, meg a Lost Mode.
2016. nov. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah nyilván... Keress másik barmot aki elhiszi ezt neked.
2016. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen baromról beszélsz? A Lost Mode az amikor elvesztetted az ipbonet és az icloud weboldalon aktivalod hogy elveszett, ha a telot valaki rákapcsolja wifire rögtön jön egy email hogy a telo online van és akkor megnézed a Find my Phone-al a térképen hol van. Na jó, ha tömbházat ad ki akkor nehéz lesz, de akkor is több mint semmi például a droid esetében. Ha meg kisutcában házszámhoz visz akkor nyert ügy.
2016. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!