Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Több helyen olvasom hogy...

Több helyen olvasom hogy valaki "almaellenes" Hogy ő olyan telefont nem akar. Miért nem?

Figyelt kérdés
Tudtommal jól használható. Nem vagyok "almapárti" wp-t használok, csupán érdekel hogy sokak miért unszimpatizálnak vele látszólag ok nélkül. Sokba kerül, tudom... Ezért lenne a dacos csakazértsem? :)
2016. nov. 21. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Biztos nagyon jó az alma, csak egy időben akkora volt a presztízse, hogy már átfordult a visszájára (olyanok is összespórolták rá a pénzt, akik emiatt kb. egy évig zsíros kenyéren éltek), és emiatt elterjedt, hogy senki nem használja a fanatikus iMániásokon meg a nagyzoló prolikon kívül.
2016. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Van olyan, aki kifogott egy (vagy egy pár) rossz példányt - ELŐFORDUL - és abból állít véleményt.

Más meg nem tudta, hogy iPhone klónnal verték át és amiatt ilyen.

Harmadik - mint ahogyan írtad - túl sokba kerül.

Negyedik - az iPhone is csak Apple belső szabványait használja. Ez részben előnyös, mert így stabilabb, de hátrányos is, mert mással nem kompatibilis - átalakító kell, ha PC-n használd.

Ötödik - a csak azért is (jó beszólni, de legelsősorban az Apple/iPhone fanok felé irányul ez).

Hatodik - revans, mivel az iPhone sznobok is fikázzák a másik (többi) OS-t.

2016. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az nem szimpatikus benne, hogy úgy akarják eladni, mintha ez nem csak egy telefon lenne, hanem több annál. Hogy ez nem telefon, hanem iphone.

Az hogy erőltetik, hogy csak a saját hardvereivel legyen kompatibilis (lsd. nincs jack dugó az újon)

Illetve, ahogy írod, túlárazott.

2016. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%

En idegbeteg lettem 3 android telo utan, szerencsere meg idoben vettem meg az elso 4S-emet, aztan attertem SE-re.

Azota nincsenek ongyilkossagi kirohanasaim.

2016. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtok :) Lehet almám lenne ha szánnék rá annyit, de nem szánok.. És most boldog vagyok egy Lumia 640 xl DS LTE-vel. Teszi a dolgát, méghozzá gyorsan, nekem Ennyi elég. Nem vagyok egy nagy kocka, bőven elég annyi app amennyi rendelkezésre áll Wp-on. Rettentően élvezem a rendszer stabilitását, droidról váltottam, és szutyok gyenge telóm volt (100k fölötti telóval lehet nem ábrándulok ki a droidból) de nekem 512 mb ram adatott, és naponta 6x akartam szétverni szegény ZTE blade-t... :) Tudom hogy a Wp szekere nem nagyon halad, de ha két három évig tudom használni még akkor nem fogok jajveszékelni... :)
2016. nov. 21. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Nekem az a bajom, hogy nem annyival jobb, mint amennyivel drágább, sőt.


Leginkább a szoftverfrissítést és stabilitást hozzák fel példának, de érdekes módon az almás ismerőseim ios 9-10 óta többet panaszkodnak mint az androidosok. Pont ugyanúgy bugos, pont ugyanúgy lefagy, idővel pont ugyanúgy lassú lesz.

2016. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!