Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyik szolgáltatónak jobb a...

Milyik szolgáltatónak jobb a lefedettsége? A T-mobilnak vagy a Telenornak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagyjából ugyanaz, néhány tized százalék lehet a különbség. Az más kérdés, hogy lehetnek olyan eldugott helyek az országban, kis falu egy völgyben vagy valami, ahol lefedettség ide, lefedettség oda, csak egy szolgáltató működik rendesen, de akkor úgyis az egész falu azt használja, szóval ismerik a helyi viszonyokat. De mára már lefedettség terén nincs olyan, mint 15-20 éve, hogy nem volt mindegy, melyik szolgáltatónál vagy.
2016. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig: Google -> <Mobilszolgáltató neve> lefedettségi térkép
2016. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt már néztem, köszi. Dual sim-es mobilban van egy domino kártyám és egy blue mobilos (Lidl). A dominóson sok helyen alig van térerő, a Lidl mobiloson meg szinte full, amerre csak járok. Nem merek t-mobilos korlátlan csomagra előfizetni, a telenorost meg nem ismerem.
2016. nov. 21. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Lidl = T-mobile (Telekom)
2016. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy tudom, de a térerő teljesen eltérő.
2016. nov. 22. 09:04
 6/6 Csete Tamás ***** válasza:
Igen, mivel az 1.SIM 4G/3G/2G-t használ, a 2. csak 2G-t.
2019. jún. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!