Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonon lévő letöltő...

A telefonon lévő letöltő programról ha letöltök ingyenes játékot, akkor lehetséges, hogy mégis fizetni kell játék közben?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem egy ingyenes játékot és mindig kiirja,hogy ennyi meg annyi ft, ez mi a fene??? Android 5,1-em van, a gyerek szokott játszani vele, és ha fizetni kell, azt hogy tudom meg???
2016. nov. 21. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

létezik appon belüli vásárlás

onnan tudod, hogy nyavalyogni fog, hogy add meg a kártyaadataid

2016. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A letöltéskor irta ki,hogy vásárlási lehetőség van, meg hozzáférést kért szem. adatokhoz stb,de ahogy láttam,ezt más letöltésnél is kiirta. Akkor az nem lehet,hogy "összegyűjti" a pénzt és majd egyszerre kijön nekem egy felszólitás,hogy ki kell fizetni??? A bankkártya adataimat kérné először és csak utána kéne fizetni? Addig nem is játszhatnánk azzal a játékkal?
2016. nov. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!