Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo N905 4.4.3 verziójú...

Mr. V. kérdése:

Lenovo N905 4.4.3 verziójú droidnál hogyan lehetséges az érintőképernyő teljes zárolása?

Figyelt kérdés

Próbáltam több mindent (touch blocker, stb.) még egyes fájlokat is átírni, hogy pl. a Home érintésre ne kapcsoljon be (Wake_disabled), de teljesen eredménytelen.

A probléma az, hogy a képernyő 2 érintésre felébreszti a telefont, amit zsebben kb. 10 lépés után megtesz. Teljesen mindegy, hogy a képernyőn hol lesz 2x megérintve, a záróképernyőt mutatja és annál nem állítható időkorlát, így akár egész nap is világít a zsebben.

Az elérhető megoldások videónézésre alkalmasak, de olyat nem találtam, ami a záróképernyőt korlátozná kizárólag a bekapcsológombra. Ugyanez a helyzet a háttérvilágítás időtúllépésével is, hogy arra sincs kellő megoldás, hogy esetleg azzal 1-2mp után kikapcsolna... és míg tesztprogrammal lehet nagyon kis fényerőt elérni, bármi más vezérlővel legalább a teszt 3x-osa a minimális fényerő, amivel nem mellesleg filmet is lehet nézni, annyira erős.


Tehát a fő kérdés az, hogyan lehet a touch panelt "screen off" módban teljesen kikapcsolni (csak gombnyomásra kapcsoljon be a kijelző/háttérvilágítás, érintésre ne), illetve hogy létezik-e olyan program, ami a fényerőszabályzást a normál értéken kívül is tudja szabályozni.



#érintőképernyő lezárás #touch off
2016. nov. 21. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem az LG telefonom volt ilyen, nem volt vele ilyen problémám, egyszerűen flip tokban tartottam
2016. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!

Van egy app erre.

Proximity Guard

Toltsd le es pipald be amit ker.

Betacteszteloje vagyok.

Bevalik meglatod.

Hivasnal is csak akkor fogod tudni felvenni ha megnyomod eloszor a home gombot utanna felvillan a kijelzo.

Barmit csinalsz a zsebedben nem kapcsol be a kijelzo csak ha eloveszed onnan.

2017. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!