Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője,...

Meister66 kérdése:

Betört a telefonom kijelzője, a garancia erre is érvényes lehet? Többi infó lent

Figyelt kérdés
Nem rég megjavitattam a telefonom (huawei p8 lite) kijelzőjét, mert betört, de nem rég ismételten sikerült betörnöm. Igaz, érdekes módon történt, mivel annyiból állt a mozdulat amivel betörtem,hogy kivettem a zsebemből a telefont. A kérdésem az lenne, a kijelzőre 3 hónap garancia van, érvényes lehet akár erre is?

2016. nov. 21. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetett feszültség az üvegében és már csak egy kis koccanás kellett egy pontra. Eleve rosszul tehették bele a cseredarabot a szervizben és feszült a helyén. Vagy elfogadják a magyarázatodat hogy szinte magától tört el vagy azt mondják hogy fizetős lesz. Próba szerencse.
2016. nov. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!