Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 7 60e-ért újonnan megéri?

Honor 7 60e-ért újonnan megéri?

Figyelt kérdés

Meddig érkezik rá frissítés, és hány évig bírná?

Nem nagyon szoktam telefonon játszani, böngészésre, zenehallgatásra és fotózásra kellene elsősorban.



2016. nov. 22. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem játszol sokat ahogy említetted, akkor megéri. Sok jó értékelése van, az átlag értékelése az kb. 8/10. Szerintem nem rossz egyébként. Magam is ezt használom, nekem semmi bajom nincs vele.
2016. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ascend P7-em 3 év után hibátlan volt,csak már "viseltes",és nyugdíjt kért.

Ezért váltottam, 73 e ft-os árral vettem anno ,most ugyanatt 61.

Megérte,10/9.

10/10 lenne,de "huaweri" betegségekkel nem tudunk mit tenni pl : nicns menü,én szabadon választhatóvá tenné.

2016. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Honor 8 mellett döntöttrm végül :) a menü hiányát iPadnél már megszoktam, a többi furcsasággal remélhetőleg megbarátkoztam.
2016. dec. 1. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!