Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem működik a 4g mobilin...

Miert nem működik a 4g mobilinternet a Samsung galaxy s5 telefonomon?

Figyelt kérdés
200MB mobilinternetem van de sosem jön be a 4g a samsung galaxy s5 telefonomon ezert sokkal lassabb az internetem mint a többieknek. Mi lehet a probléma vagy mit tudnék csinálni?

2016. nov. 22. 14:31
 1/6 meszike91 ***** válasza:

200 mega az vicc.


Nézd meg a hálózati beállítzásokat. Esetleg cseréltesd ki a sim kártyát.

2016. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom ezért is akarok majd nagyobb internetet venni(500MB)

Egy sima kártyacsere megoldás lehet?

2016. nov. 22. 22:25
 3/6 meszike91 ***** válasza:

Ha régi a kártya, akkor igen.


Szerintem 1 giga a minimum, ha valaki rendszeresen használja is a mobilnetet. De nekem 5 giga van.

2016. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Masfél 2éves lehet a kártya holnap megprobálom kicserélni remélem igy jó lesz.

Még várom az ötleteket hátha tud valaki mást is

2016. nov. 22. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót, ők tudnak ebben segíteni. Nekem is volt ilyen hiba, aztán kiderült, hogy az ő rendszerükben volt a hiba. Kb. 10 perc alatt javították.
2016. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kártyacsere megoldotta a problémát ÉS megfogsdtam a tanácsot az 1gb mobilnettel kapcsolatban is.
2016. dec. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!