Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon választás előtt állok...

Telefon választás előtt állok és gondban vagyok, mert nem tudom melyik válasszam?

Figyelt kérdés

Vodafonnál vagyok és decemberben hosszabbítani akarok.Jelenlegi kínálatai közül melyikek azok a készülékek amit érdemes lenne ki hozni?

Ami érdekel :gyors,kamera(kép,videó készítés),tárhely,mem lassúl be,azért az aksi se hátrány,ne sony legyen.Ha tudsz ajánlani akkor azt írd meg hogy miért ajánlod?



2016. nov. 23. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha a belassulás szempont, akkor semmiképp sem android. Gyártótól függetlenül bármelyik androidos telefon nagyjából 2-3 hónapig fut hibamentesen, aztán elkezd látványosan lassulni fél-1 éven belül, 1,5-2 év után pedig már többször vágná az ember falhoz, mint nem.
2016. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első, azért nem minden androidos teló lassul be ilyen gyorsan...
2016. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts, első! Azért vannak nagyon jól optimalizált Androidos készülékek is.
2016. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutassatok egyet, baráti/rokoni körben nincs senki akinek 1 év után ne lennének már bajai vele, pedig vannak Galaxy S"valami" szériás ismerősök is, vagy Huawei-ből sem az olcsóbbak és mindegyik csak az ember vérnyomását emeli egy idő után. Bár állítólag a One Plus meg a Nexus mobilok kimondottan stabilak, ezekhez valóban még nem volt szerencsém.
2016. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Xiaomimmal nem volt ilyen gondom, pedig nem felsőkategória és nyúzom is rendesen...

Gondolom ez az optimalizált UI miatt van, nincs tele mindeféle szeméttel, mint a Samsungok

2016. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Xiaomi-m (MI3) meg Coolpad-em (7320) is. Fél-fél évig. :)
2016. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na azért ne a Samsung j1 szintű mobil okból ítéljük már el az androidot....
2016. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy első generációs Notet használtam 2011-től. Kb 3 hónapja adtam el. 4 évesen kezdett el zavaróan lassulni. De négy évig teljesen jó volt.


Anyám S4-et használ 3 éve. Még mindig gyors, nem akadozik, netezésre, telefonálásra, fényképezésre tökéletes, és a legtöbb játékot elviszi.


Öcsém Galaxy S3-mat használ. Gondoltam, hogy már öreg technika, biztos egy kínlódás vele az élet. Kezembe fogtam, és nem. Az a 2012-es telefon még mindig úgy megy, mint a svájci óra. Gondolj csak bele. 1GB memória, 16GB tárhely, 1,4GHz-es 4 magos processzor. Sok mai telefon nem rendelkezik ilyen specifikációkkal. 2012-ben ez volt a csúcs, de egy új, középkategóriás Xperiát ma is a földbe döngöl.


Apám Galaxy Note 4-et használ. Nem sokat használtam azt a készüléket, de ha például egy szövegből kellett kiemelnem, vagy zenét vágni stb, előfordult, hogy kölcsönkértem. Nagyon kellemes vele dolgozni, gyors, gyönyörű a képernyője, és az S-pen is nagyon megkönnyíti a dolgod sokmindenben. Ez egy újabb készülék, ami valószinűleg 3 év múlva is nagyon jól használható lesz.


Én S6-ot használok 3 hónapja, az 1-es Note eladása után vettem, használtan. Másfél éve van piacon, és egyáltalán nem úgy néz ki, mint ami lassulni akarna. Villámgyorsan nyit mindent, ahova hozzáérek. És bár nem keresem, de eddig még semmilyen aplikációval nem találkoztam, ami gondot okozott volna neki. Bármit elvisz akadásmentesen. Legalább 3-4 évig tervezem használni, aztán majd beújítok valami modernebbre. De mivelhogy a Samsungokkal eddig csak jó tapasztalatom volt, valószinűleg a következő is Samsung lesz.


Ha egy olcsó androidosod volt, és belassult, azon olyan nagyon nem csodálkozok. Azon sem, hogy egy ilyen rossz tapasztalatok után IOS-re váltottál. És azon sem, hogy egy középkategóriás Android után beleszerettél.Hisz az Apple csak felső kategóriás készülékeket gyárt, amik nagyon jók.


De mielőtt egy zsákba tennéd az összes Androidot, próbálj már meg mondjuk egy S5-öst, vagy S6-ost, esetleg S7-est, ha lesz rá lehetőséged. Vagy akár egy Note 3-mast/4-est. Biztos vagyok benne, hogy kellemesen fogsz csalódni. Én nem vennék iPhonet, annak ellenére, hogy tudom, hogy jó. Egyrészt elvből, másrészt meg nem látok benne olyan nagy fantáziát. De tudom, hogy jó telefon. Mielőtt elítélnéd az Androidot, nézz meg egykét iPhone 7 vs Galaxy S7 videót youtuben. Kb egy szinten vannak. Valamiben jobb az iPhone, valamiben meg az S7 a győztes.


Üdv.

2016. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!