Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe térnek el egymástól...

Mennyibe térnek el egymástól az alábbi telefonok?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S6 edge / S7 edge.


Mi a különbség a kettő között?

Mennyivel "jobb" az S7 edge?

Nagy külömbség van közöttük?


Tapasztalatok, velemenyek, gondolatok? ;)


Elore is koszke :)


2016. nov. 24. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb proci nagyobb kijelző kisebb pixelsűrűseg ha jol tudom,kevesbe tulszaturalt amit hianyolok, nagyobb akksi,bővithető micro sd vel, vizallo az s7 edge es szerintem dizajnra szebb lekerekitett mig az s6 edge inkabb kockasabb, s6 edget vettem majdnem de annyira nem tetszett inkabb az s6 edge plusz de az sem volt ugy az igazi ahogy uzletben meglattam szep szep de meg nem az igazi erzes kapott el, igy vartam es lett belole egy s7 edge es nem bantam meg nagyon tetszik a mobil jol szuperal
2016. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BM-Striker ***** válasza:

S7 e:

Nagyobb kijelző, jóval erősebb SoC, mémőrimakártya támogatás, lényegesen hosszabb üzemidő, több RAM.

2016. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!