Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6S, segítség! Ez gyári...

IPhone 6S, segítség! Ez gyári hiba, visszavigyem?!

Figyelt kérdés
Vasaroltam egy 6s keszuleket, Telekom előfizetéssel, az első" hiba" amit véletlenül vettem észre, hogy amikor kikapcsolom pár masodpercre kek vagy zöld lesz az egész kepernyo....a 4s-emnel nem így volt,az azonnal elfeketult..aztán letöltöttem az NBA kosaras jatekot,ott pedig néhány hang effektnél mindig recseg a telefon... egyébként ha videót nézek vagy zenét hallgatok hangosan akkor nem,a recseg és zavar a legkevésbé inkább ettől a zöld képernyőtol félek hogy ez nagy baj e,valaki megnézné hogy neki hogy kapcsol ki?
2016. nov. 25. 17:24
 1/3 bp1985 ***** válasza:
6/6s- nél gyakori hiba a kijelző. Vidd vissza.
2016. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább szoftveres hiba lesz, szerintem felesleges aggódnod, nekem is 6s-em van.
2016. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg vidd vissza. nekem is 6s van és sosem történt még ilyen, tehát valami baja van
2016. nov. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!