Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a vadkendert és a marihuánát?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mobiltelefon témakör o.O.

Amúgy a kettő ugyanaz.

2010. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Basszus most nézem rossz témába tettem:D amugy nemlehet ugyanaz mert az egyiktől csak fosol a másiktól meg betépsz. mégis miről lehet megkülönböztetni egy réten pl?
2010. ápr. 30. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Lol.Ha a réten látsz hasonlót ne szívd el........:D

Nem vagyok mariskaszakértő,de csak úgy nem fogsz véletlenül belebotlani........

2010. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LASFASF ***** válasza:

Amit csak úgy látsz az út szélén, erdő szélén, stb, az vadkender, mivel Marihuánát csak úgy tudsz termeszteni, ha semmi kép sem keverednek a pollenek. Lehet, hogy nincs igazam, de én így tudom, szóval ha út szélén találtál egy bokrot, akkor attól csak a fejed fog fájni :D

Ps.: A marihuána nagyon kényes növény, sok törődést igényel.

2010. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Illatról és levélzetről meglehet. A kivadult rostkender és a ruderalis nagyon keskeny levelű büdös jószág ha valakinek a kiültetett növényei botlasz...hát nem így fognak kinézni. :)
2010. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a marihuana a c sativa vagy c indica beporzatlan virága.
2010. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!