Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudom letolteni a...

Miert nem tudom letolteni a facebookot?

Figyelt kérdés

Tegnap veletlenul letoroltem a Facebookot telefonomrol, es most nem engedi letolteni. Bemegyek az App Storeba, rakeresek a Facebook-ra, es letoltes helyett azt

irja ki, h megnyitas. Hiaba megyek ra, nem csinal semmit.

Probaltam mar ujrainditani a telefonom, persze semmivel sem lett jobb, le is toroltem par alkalmazast, az se segitett.

Meg mas alkalmazast enged letolteni, csak ezt nem.

Megneztem a tarhelyben, es tenylegesen le van torolve, nincs rajta a telefonon. Mintha valami beakadt volna, vagy nem tudom, miert irja ki, hogy megnyitas mikor le sincs telepitve? Nektek csinalt mar ilyet? Mit probaljak meg?

(iPhone SE telefonom van)



2016. nov. 27. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló,


Nézd meg iTuneson keresztül is. Ott nyisd meg a telefont és menj az appokhoz: ott mit ír a FB-ra? Eltávolítást vagy installálást?

2016. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!