Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható árukeresőn...

Mennyire megbízható árukeresőn talált mobilos kereskedésben vásárolni?

Figyelt kérdés
Olvastam/hallottam sok mindent az ilyen GSM boltokról. Apple iPhone-t szeretnék venni, nézem az árajánlatokat. A "hivatalos" boltokhoz képest 30-40e Ft-tal kerülnek olcsóbba az iPhone-ok ezekben a kisebb boltokban. Oda van írva mindenhol, hogy hivatalos 1 év Apple garanciával vannak. De akkor hogy tudják ők ennyivel olcsóbban adni, ha hivatalos gari van rá (nem bolti). Vásároltatok már ilyen helyen, megbízható? Köszi a válaszokat!

2016. nov. 27. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló,


Itt a GYK-n elég sok poszt van már iPhone-vásárlásról, hogy mire érdemes odafigyelni, mit kell leellenőrizni átvételkor. Azokat nézd meg, és alkalmazd, ha ilyen helyen vásárolsz.


Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy akkor még egy hónapig spórolok, és megveszem olyan helyen, amiben megbízok. Vagy esetleg megnézheted, áruhitelre meg tudod-e venni, a nagyobb áruházakban van erre lehetőség -- már ha hitelképes vagy.

2016. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hitelképes vagyok, de telefont nem szeretnék hitelre venni, meg lenne rá igazából a pénzem, csak úgy vagyok vele, hogy ha megbízható az olcsóbb hely is, akkor nem vagyok a saját pénztárcám ellensége, és akkor olcsóbban venném meg.

De utána nézek akkor ilyen kérdések között, hátha találok segítséget. Köszönöm szépen.

2016. nov. 27. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, fölöslegesen fölösleges pénzt kiadni :)


Itt van pl. két ilyen topic:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2016. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazából nem az a gondom, hogy klón-e vagy sem, és nem is használtan szeretném venni.

A szürkeimportos, áfa-stiklizős dolgoktól tartok...

2016. nov. 27. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, de azért legalább az IMEI-t érdemes a helyszínen leellenőrizni, az rajta van kívül a dobozon. Meg persze kérhetsz róla áfás számlát, és máris kiderül, hányadján áll a bolt a szürkeimporttal :)
2016. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!