Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet azt megoldani hogy...

Hogy lehet azt megoldani hogy köztes úton jusson el egy termék hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy weboldal, de Magyarországra nem küldenek terméket egyáltalán, pedig EU-n belül van, csak a környező országokba. Hogy lehetne azt megoldani, hogy egy külföldi csomagszállító depójába kérjem, ahonnan tovább is küldik az eredeti címemre, és közben azért ne is vesszen el a csomag?

2016. nov. 28. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Így sehogy, az egyetlen megoldás az lehetne, ha valaki ott megveszi a saját címére, és utána elküldi neked. Persze ebben van rizikó, mert neki kell az árut meg a postaköltséget is kifizetni - vagy elküldöd neki elöre a pénzt és akkor vagy teljesíti, amit kérsz vagy nem.
2016. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy EU-n belül vagyunk, még nem jelenti azt, hogy Magyarországra is szállítanak.

Olyan nincs, hogy az egész EU-val megállapodnak, hanem egy országgal, vagy országokkal. Nincs közös adózási és a szabályozási rendszer is, van amikor tagállamonként eltér. Ez még, két szomszédos EU-s tagállamra is értendő - pl. Szlovákia - Magyarország. Sajnos olyanok a terhek, hogy a szlovákoknál (több terméket) jobban megéri venni, mint magyaroknál.

2016. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebay-en is vannak akik Magyarországra nem szállítanak.


Valahogy nincs bizalmuk a Magyar Postában. Remélem érted mire gondolok....

2016. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Innen akartam volna telefont rendelni: [link]


Csak épp Szlovákia és Magyarországot "kifelejtették" a listából...

2016. nov. 28. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 - én értem. De az ügyeskedőkről se feledkezzünk meg, az is sokszor nyom a latba akkor, amikor egy-egy országot kihagynak a buliból ;-)
2016. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na de a lényeg még mindig: van-e olyan lerakat, cég aki ilyennel (is) foglalkozik? A depó címére kérném ők pedig leszállítják nekem. Egyedül a csomagbrókert találtam de nem túl bizalomgerjesztő az oldal és a szövegelése.
2016. nov. 28. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer már írták, hogy nincs, felfogod végre?
2016. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha nincs akkor alapítani kell ilyet :) biztos lenne kereslet rá.
2016. nov. 29. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, itt a piaci rés (bár nem hiszem, hogy erre nagy szükség lenne).
2016. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!