Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone esetén ismeretlen...

IPhone esetén ismeretlen számok blokkolását lehetővé tevő alkalmazás?

Figyelt kérdés

Nem kell hogy mindenféle feature legyen, kizárólag az ismeretlen számmal érkező hívásokat blokkolja, jelezzen foglaltat.

Nem kell hogy többet tudjon, én már ennek is nagyon-nagyon, elmondhatatlnaul örülnék.

Ha csak egy nagy alkalmazás kis részeként elérhető ez az opció és más lehetőség nincs, akkor is érdekelne az adott alkalmazás...



2016. nov. 29. 11:22
 1/6 A kérdező kommentje:
A "ne zavarjanak" és hasonló funkció nem érdekel, mert emiatt nem fogom néma üzemmódban használni a telefont.
2016. nov. 29. 11:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, ez a legjobb, amit találtam, de nem vagyok biztos benne, hogy működik:

[link]

2016. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jailbreak-elve biztosan vannak ilyen app-ok, de nem feltört rendszerben ezt nem tudod megcsinálni.


A ne zavarjanak mód egy workaround erre, hogy aki a kontaktjaid között van, az hívhat, a többieket elutasítja. De arra nincs mód, hogy pl. azokat utasítsa el automatikusan, akik rejtett számmal hívnak. Arra a megoldás az, hogy kinyomod azonnal. Előbb-utóbb megunják.

2016. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre én is 2 éve keresem a megoldást. Olyat is csináltam hogy létrehoztam egy kontaktot "Unknown caller" névvel, amire némítást tettem, persze nem müködött.
2016. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyjából a fenti link is ilyesmit javasol. Megjegyzem, Androidon van ilyen lehetősék (szám nélküli hívások blokkolása). Sőt, Samsung C3322-n (!) is be tudtam állítani ilyent.
2016. nov. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez ios sajnos itt nincsenek hasznos applikációk.
2016. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!