Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyás telefonnal is...

Feltöltőkártyás telefonnal is lehet vásárolni a google playen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én feltöltőkártyás vagyok a telenornál és azt szeretném tudni, hogy attol függetlenül hogy én feltöltőkártyás vagyok lehet e a Google Playen alkalmazásokat venni a "Telenor számlám megterhelése' nevű fizetési módszerrel


ha lehet akkor hogyan kell majd ezt az egyenleget kifizetni?


A válaszokat előre is köszi



2016. nov. 29. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Helló,


Én úgy tudom, a Play Store-ban csak bankkártyával/hitelkártyával lehet fizetni (javíts ki, ha tévedek).

2016. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem lehet így is


[link]

2016. nov. 29. 17:51
 3/7 A kérdező kommentje:
De menet közben megtaláltam azt amit az előző kommentbwn kiirtam és kipróbáltam és nekem valami oknál fogva nem működik
2016. nov. 29. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Oké értem, jó tudni.

A weboldal, amit linkeltél, azt mondja, hogy a számlázási adatokat kell megadni. Ha feltöltőkártyás vagy, akkor gondolom, nincsenek számlázási adataid -- nem lehet, hogy ezért nem megy? Egyébként ahogy elnézem, ott is kell megadni bankkártyát, szóval akkor már egyszerűbb direktben kártyával, nem?


De akár a 1220-at is felhívhatod, ott csak tudnak segyteni.

2016. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell bankkártya adatot megadni, a telenorosoknak nem szükséges.

És a feltöltőkártyás sim is előfizetés(prepaid).

Le kell kérdezni az egyenleget és ott írja, hogy mennyi az egyenleged. Ha nincs elegendő egyenleged, akkor nem tudsz venni semmit a playen.

2016. dec. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rájöttem hogy miért nem engedte hogy megfegyem

azért mert a google úgy érzékelte hogy oroszországban vagyok és magyar email címmel nem letet orosz playen fizetni

de visszaállt és már meg is tudtam venni

2016. dec. 1. 12:32
 7/7 csataMalac6 válasza:
62%
Sziasztok! Bár már régi a kérdés, de másokat is érdekelhet. Most már feltöltőkártyával is lehet vásárolni Google play-en. Feltöltöd a kártyára a kívánt összeget, és a telefonból el tudod költeni. Telekomnál működik.
2019. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!