Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S akkuját nem tudom...

Bzsoltika kérdése:

IPhone 4S akkuját nem tudom tölteni új az akku benne Azt vettem észre hogy a régin ami behalt az APN 616-0579 az ujon pedig 616-0580 van írva ez is gyári akku szerintetek valami akku hiva lehet talán?

Figyelt kérdés
Egyáltalán valaki megtudja mondani mit is jelent ez az APN szám az iPhonok akkuján és hogy miért nem tölt az új akku,a régi pedig töltött csak az már hamar merült nagyon segítene valaki?

2016. nov. 29. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki kicserélte neked mit szól ehhez a kérdéshez?

Az aksi honnan van? Apple, ebay, sufnigsm?

2016. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából magam cseréltem az akkut ,de értek hozzá több mobilban cseréltem már akkut kijelzőt gombokat de még ilyennel nem találkoztam hogy nem töltődne az akku ,az akku az pedig ebay-ről lett rendelve
2016. nov. 30. 18:04
 3/4 A kérdező kommentje:
És az előző akku is cserélve lett vagyis ami eddig benne volt és behalt azt is én cseréltem erre gondolok
2016. nov. 30. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szalag meg van zakadva a kontroll vezetéken. Vagy nem jo benne az elektronika. Ezt igy nehéz megmondani.
2016. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!