Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen minőségű telefon...

Fxckmeharold kérdése:

Milyen minőségű telefon szerintetek az IPhone 6?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tavaly dobrák piacra, de nekem egyenlőre másra nincs keretem. Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen a belső tárhelye (hány gigás) milyen minőségű a hátlapi, illetve az előlapi kamerája, és hogy meddig bírja az aksija. És még így a végén megkérdezném azt is, hogy lehet e részletre venni? Köszönöm előre a válaszokat.:) 14/L

2016. nov. 29. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Már előre is sajnállak, hogy milyen válaszokat fogsz itt kapni
2016. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lol köszi XD
2016. nov. 29. 18:40
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
14 éves lányként "csak" egy iPhone 6-ra van kereted? 230-ért van edigitalon. De rendben, nem ez a lényeg. Szerintem remek telefon. Belső tárhelye több féle lehet, talán 16, aztán van 32, 64, 128, talán 256. Akksi kb 1 napig bírja. Hogy lehet-e részletre venni, ez bolt függő. Egyeseket zavar a hátlapján az antenna csík, de szerintem ez hülyeség.
2016. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az előző mindent kifejtett, nagyon jó telefon, de 14 évesen ne sodord magad adósságba emiatt ilyen részletfizetéses szrokkal...
2016. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vedd meg és meg tudod.
2016. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Elég "jó minőségű" egy 6-os. A kérdés, hogy kell-e ekkora kijelző, vagy sem, ugyanis az SE olcsóbb és gyorsabb a 6-osnál, cserébe csak 4"-es kijelzője van (és bár ez szubjektív, szebb a 6-osnál).


A kamerái az iPhone-oknak sosem voltak rosszak. Ha nem is a legjobbak (ez megint szubjektív), de a legjobbak közül valók főleg a szoftvere miatt. Az előlapi kameráról nem tudok mit mondani, a neten található sz@r szelfie-ket bármelyikkel meg lehet csinálni :-)


Lehet részletre venni a legtöbb helyen, de azért meggondonám egy egy év alatt elavuló termék esetén, hogy 24-36 hónapos futamidőre megvegyem. Még ha egy autó lenne, nade egy telefon...

2016. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jó telefon, de a részletfizetést mellőzném.

Amúgy a Ping Digitalon is hozzá lehet jutni, nem sokkal, 180.E Ft alatt (Apple iPhone 6s 32GB - 176 590 Ft): [link]

Hitellel kapcsán itt adnak felvilágosítást:

[link]

Viszont 14 évesen ne add be, hogy van önálló kereseted és hitelt tudnál felvenni!!!

2016. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, de most elbizonytalanítottatok.:(
2016. nov. 30. 06:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó telefon, csak 14 évesek arra használják, hogy felvágjanak vele - teljesen FÖLÖSLEGESEN (mert ki fizette ki neki a telefont? Nem a szüleik?). Ez nem bebeszélés és károgás, hogy "BEZZEG NEKIK MINEK iPHONE", hanem ez tényleg így van.
2016. nov. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mégis mivel bizonytalanítottunk el? Csupa jót írtunk róla. Tán azzal, hogy furcsának találtuk, hogy 14 éves lányként ilyet veszel? Senkinek semmi köze hozzá, nyugodtan vedd meg.
2016. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!