Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyikkel lepjem...

Szerintetek melyikkel lepjem meg magam Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mivel a mostani iPhone 4-emre már en is azt mondom, hogy kezd elavulni, így szeretnék egy másikat venni használtan. A jelenlegi nagyon tetszik, de nem feltétlen kell iOS-es, lehet Android is. Maximum 80-90 ezret költenék rá, ezeket néztem eddig:

Galaxy S5

Honor 7

Huawei P8 Lite

iPhone 5s és 6

Galaxy S6

Xiaomi mittudoménmilyen 3 vagy 4

LG G4

Galaxy J5 2016 valamint az A5 2016



Egy olyan telefont szeretnék, ami nagy átlagban megbízható, leszolgál 2-3 évet vagy többet is(2012-ben vettem ezt). Ha a felsoroltakhoz képest olcsóbbat tudtok hasonló karakterisztikával(vagy a maximum árért jobbat), azt nagyon szívesen megfogadom! :)


Az elejéről lenaradt, de maximum 5,3-5,5 hüvelykest szeretnék venni, mert kb ez a felső határa amit kényelmesen tudok kezelni.



2016. nov. 29. 21:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy szeretek játszani is munkából hazafele, vagy itthon ha nincs kedvem felkelni az ágyból, valamint filmeket, videoklipeket is szoktam nézegetni. A kamera minősége nem kell, hogy a legjobb legyen, ha haverokkal fotózkodunk, akkor is megkérünk valakit, hogy fényképezzen. Egy 8 megapixeles bőven megteszi.
2016. nov. 29. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Xiaomim van, 3 évet simán kihúz és a sw-t is rendszeresen frissítik és fejlesztik. Az ismerősök akiknek még ilyen telefonja van, szintén elégedettek.

A többivel nincs tapasztalatom. arról majd ír más :)

2016. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha egy használt is belefér, akkor mindenképp S6. Asphalt 8, Real racing 3 stb stb gond nélkül viszi. Ezen kívül bónusz, hogy a kamerája is nagyon jó, erős a hardwere, és még szép is.


Én egy S6-ot használok, nálam 10-ből 11 pont. Ha kérdésed van, írj.

2016. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Xiaomi Redmi 3 volt amit néztem. Mentek a zöld pacsik.

Utolsó: neked privi is :)

2016. nov. 29. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
G4 sem rossz sz.tem kb. egyszinten van az S6tal. Ha ezek között gondolkozol akkor sz.tem gondold meg h neked tetszik-e a hátlapi gomb vagy fontos-e az akku cserélhetősége, bőr hátlap vagy fém, meg hogy kell-e neked rádió (mert az S6ban nincs) illetve h melyik szoftver tetszik jobban az LG-féle vagy a Samsung-féle android.
2016. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Redmi 3-ből a prime-ot vedd vagy 3S, 3S prime névvel is ugyanaz.

De ha rászánsz 90e-et, akkor az Mi sorozat az a felsőkategória és egy Mi5 az azért sokkal jobb.

eustock-on érdeklődj, hogy mikor lesz nekik.

Vagy ha EU-ból rendelsz, akkor ibuygou, geekbuying stb van egy rakás EU raktáros webshop én is ilyen helyekről rendeltem kb 10 telefont, több mint két éve.

2016. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még valami, az Mi-k nem bővíthetők erre figyelj, hogy megfelelő tárhellyel rendelkezőt nézz.
2016. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megint mentek a zöld pacsik :)
2016. nov. 30. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!