Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J3 vélemények?

Samsung Galaxy J3 vélemények?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék kérni, de hallottam hogy a Samsungok tönkremennek. Esetleg milyen jó telefon van olcsón?

2016. nov. 30. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez a mobil nem ajánlott, nem is lehet ennél rosszabb mobilt venni ennyi pénzért, pl jobb a Meizu M3S
2016. nov. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Így van, ahogy az első hozzászóló írta, pont ez a véleményem. Nekem most J3 van, hát kínszenvedés, ne vegyél ilyet, inkább a Meizu, az egy nagyon jó márka, most én egy Meizu M3 Note-t rendeltem, állítólag brutál jó, de az M3s-ről is csak pozitív véleményeket láttam, sőt tesztek alapján is teljesen lekörözi a drágább, ismertebb márka típusokat. Ezelőtt nekem egy Mizu M450 volt, az is brutál volt, lapos volt, sosem akadt, sosem fagyott, minden pöccre betöltődik, csak annak az akkuja volt gyenge. A Meizuk akkuja már nagyon jó, akár két napig is bírja.
2016. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon rossz ár-érték arányú telefon, Xiaomi fronton nézegess
2016. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!