Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone vissza tekeri a...

Az iPhone vissza tekeri a videót YouTube-on. Miért?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma hogy az iPhone-om vissza tekeri a videót a YouTube-on.Tehát pl.Nézek egy gameplay-t és 25:31-nél tart a videó és azt hallom amit 25:31-nél mondd a videós de a videó maga vissza ugrik 23:11 -re.Tehát a hang az jó csak nem azt látom amit mondd a videós hanem azt ami 23:11nél volt.Ezt mindig Random csinàlja a telóm.(IPhone 5s).Mit csináljak???
2016. nov. 30. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

iOS9.3 vagy iOS10?

A helyzet az hogy az apple valamit nagyon elqurt már az iOS9-ben a lejátszóval, és egyszerűen elmegy a szinkron a kép és hang között. Ráadásul tudomást sem akarnak venni a hibáról, többször írtam nekik, még válaszra sem méltatnak.

Nekem is az van hogy nézem a tévét onlineban és az ember szája másképp mozog mint amig mond, de néha perceket is késik vagy siet a hang a képhez képest. Van amikor a hang elhallgat és megy a kép, aztán visszajön a hang de késik.

2016. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem iphone 6 om van és nekem az egész kép meg szokott akadni ha beletekergetek akkor is ugyan az marad ahol megállt,persze a hang az megy tovább,fogalmam sincs miért én sem tudok vele mit csinálni,remélhetőleg egy YT frissítéssel javulódik :)
2016. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a YT qurta el hanem az Apple, a beépìtetg lejátszót. Azt használja a yt app is de ők nem tudják frissíteni, csak az iOS. Ők meg cssznek rá.
2016. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!