Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom ki rootolni az...

Szylard125 kérdése:

Hogyan tudom ki rootolni az Xperia Z3 mas készülékemet amin a legújabb Marshallow 6. 0.1 Androidos rendszer fut?

Figyelt kérdés

Tudom hogy vannak ilyen "one click root" meg hasonló önrootoló programok de nem tudom ez mennyire megbízható...

Tehát saját magam szeretném rootolni mert akkor tudom mit csinálok illetve mit telepítek.

Aki ért hozzá kérem írja le mit érdemes ilyenkor letölteni és honnan.



2016. dec. 1. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy mondatot alig tudsz helyesen leírni, semmi szükséged root jogokra.


"...tudom mit csinálok illetve mit telepítek..."


Nem. Fingod sincs.

2016. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első te hülye vagy? Most kiirt normalisan egy kerdest. Orulok ha te most akkora zseni vagy hogx egy mondat utan megallapitod ki mire kepes...
2016. dec. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Látom neked sem erősséged a helyesírás :(
2016. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha másokat kérdezel meg, hogy hogyan kell rootolni, akkor már közel sem tudod, hogy mit telepítesz. Egyébként úgy tudod rootolni, hogy visszarakod rá az eredeti 4.4.4-es ROM-ot, azt rootolod a giefroot nevű programmal (XDA Developers), Utána teszel rá Dual recoveryt. Letöltesz egy előrerootolt 6.0.1-es romot és már ott is van. Rootolt 6.0.1-es rom, anélkül, hogy kinyitottad volna a Bootloadert. Az általad említett one click root-os módszerek nem működtek nekem, és nem hiszem, hogy érdemes velük próbálkozni. Sok sikert!
2016. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!