Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi szolgáltatós GSM...

Külföldi szolgáltatós GSM frekvenciás mobilt itthon ki lehet függetleníteni és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés

Meg az is kérdés hogy hol.

Pl. egy o2-es hálózati záras telefont lehet? Fog vele utána működni az itthoni kártya? Ez is "illegális"?



2016. dec. 2. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Helló,


Alapvetően a szolgáltatóval kell függetleníttetni. Megpróbálhatod valamelyik gsm-boltban is megcsináltatni, de ott megvan az a kockázata, hogy nem fog rendesen működni utána.


Azt hogy illegális-e, nem lehet így megmondani. Teljesen ki van-e fizetve a telefon, van-e tartozásod a szolgáltató felé stb.

2016. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Használtan külföldről megbízható forrásból beszerezve. Szolgáltatónál mennyi lehet függetleníteni? O2 nagyon itthon nincs... szóval gondolom nem rá értetted.
2016. dec. 2. 16:17
 3/8 Trevor. ***** válasza:
Tudtommal ha már nincs semmilyen kötöttség, pl. részletfizetés vagy hűségidő a telefonra, akkor ki lehet függetleníteni legálisan. És én is úgy tudom, hogy szolgáltatónál lehet. Persze vannak trükkök, ezekhez nem értek, amúgy is a független mobilokat preferálom.
2016. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, úgy nehéz lenne az O2-vel megcsináltatni. Esetleg egy kört futhatsz velük, hogy megkérdezed emailben vagy chaten, hogy így távolról tudnak-e csinálni valamit. Ha az nem megy, akkor először kérdezd meg a hazaiakat, ha ők sem, akkor a GSM-boltos megoldás marad.
2016. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
milyen telefonrol van szo amugy?
2016. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs még a birtokomban ilyen telefon csak néztem külföldi uk oldalt ahol árulnak használt o2, meg orange telefonokat, kicsivel olcsóbban még postával is mint itthon.
2016. dec. 3. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem jobban jársz, ha nem veszed meg.
2016. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem az en oldalamat nezted veletlen? adok en neked fuggetlen iphonet garanciaval ha szeretnel, van par angol fuggo, es fuggetlen is de par nap es fuggetlen lesz az is ami fuggo, ha kivalasztasz valamit :). postazas angliabol masnapi kezbesitessel is akar. (a sima posta 5 munkanap) irj ram,ha aktualis es megbeszeljuk a reszleteket
2016. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!