Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo tab3 8 tablet kicsomago...

Lenovo tab3 8 tablet kicsomagolás utáni teendők?

Figyelt kérdés
Vettem a fent nrvezett tabletet. Még nem nyúltam hozzá. Segítenétek, hogy hogyan kell beüzemelni és beállítani? Fel kell előtte tölteni? Mennyi ideig? Wifis nettel használnám. Mit kell tennem? Sima telefonom volt eddig, pici kijelző miatt vettem ezt. Nem ismerem az androidot sem. Nincs férfi segítségem..
2016. dec. 2. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Wifi: beállítások > vezetéknélküli hálózatok

kiválasztod a saját wifidet, megadod a kódot, majd kész is vagy. Play áruház > gmail fiókkal üzemel csak, ha nincs gmailed, akkor tudsz regisztrálni is. Ez egy ilyen alkalmazásbolt, ahonnan tudsz letölteni alkalmazásokat (érdemes wifin keresztül). Enélkül is tudod használni, de nem fognak frissülni a rajta lévő programok.

2016. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!