Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony XZ-n, hogy tudnám kikapcs...

Sony XZ-n, hogy tudnám kikapcsolni a frissítéseket?

Figyelt kérdés
A Play áruházban már kipipáltam, hogy ne frissítse az alkalmazásokat, de ha be van kapcsolva a wifi orrba-szájba tölti le az alkalmazásokat a playstationtől kezdve, chrome, dokumentum alkalmazás stb. További ötlet, hogy hol tudom ezt leállítani?
2016. dec. 2. 19:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Update: Rámentem az egyik frissítésre kiadott egy, hosszú listát és ott rányomtam, hogy az összes leállítása. Na most abbahagyta, de szerintem ez nem végleges megoldás. Szeretném én eldönteni mit frissítek, mert ha felesleges és nem használt alkalmazások töltődnek le az csak a tárhelyet foglalja.
2016. dec. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!