Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 650 vagy...

Microsoft Lumia 650 vagy Microsoft Lumia 640?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy jelenleg van egy LG Spirit-em amit ügyesen leejtettem és betört. Terveztem hogy odaadom valakinek, de így már nem szeretném először kijelzőt cserélnék és utána, de eszembe jutott hogy nem lesz telefonom így elkezdtem nézegetni hogy mi a helyzet manapság. Megláttam a 650-et és megtetszett. Barátomnak WP-je van és megnéztem milyen a rendszer és megtetszett. Szóval ha valaki kérdezné miért nem maradok androidnál a válaszom az hogy szeretnék egy új rendszert ami lehetőleg stabilabb. Tisztázzuk tisztában vagyok azzal, hogy az android sokkal nagyobb szabadkezet ad, több app van rá stb. Amiket használtam androidon: Messenger, Chrome, Youtube, Instagram valamint 1-2 játék. Tudok a WP és a Youtube botrányról is... A 2 telefon közül a 640 LTE 34-35-ért, a 650-et szintén 34-35-ért tudnék venni. A két telefon előnyeit hátrányait tudom, szóval hogy a 640 valamivel erősebb hardverileg, arra lennék kíváncsi hogy ez hétköznapban is észrevehető e? Amikre használnám a telefont: zenehallgatás, internetezés, filmnézés, beszélgetés, fényképezés (nem minden másodpercben), egy-két játék (nem bánnám ha egy Asphalt 8 menne).

Köszönöm előre is!



2016. dec. 4. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lumia 640:

-Rá tudod rakni a windows 8-at ha nem fogod szeretni a 10est

-erősebb processzor

-másfél éves telefon


Lumia 650

-csak windows 10 lehet rajta

-gyengébb processzor

-8-9 hónapos telefon

-külsleg jobban néz ki mint a 640-es


Én a 650-est ajánlom, de te döntesz

2016. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lumia 640

Kicsit jobb processzor

Jobb ár -bár jelenestben úgy látom ugyanannyiért tudod beszerezni

Kicsit erősebb aksi


Lumia 650

Jobb előlapi kamera

Amoled kijelző

Szebb design:

Nagyon könnyü és vékony+fémkeretes


Én is a 650-et választanám tempóban nem igazán van észrevehető különbség

2016. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is a 650-et ajánlanám. A Win10 biztosan tetszeni fog, főleg ha a gépeden is az van, hiszen sokkal rendezetteb és szebb is mint az elődje. A processzor tényleg kicsit gynegébb, de ez nem mutatkozik meg telefon a mindennapi teljesítményében. Ráadásul a 650 alapból 16gb tárhellyel rendelkezik. Az Asphalt 8 és Xtreme is simán elfut. (Tapasztalat) Youtube appnak a mytube-ot ajánlom.
2016. dec. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem féltek tőle, hogy elavul a win?

Már kapni is alig lehet lumiát?

2016. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól, hogy nem fognak több Lumiát gyártani, attól magát az oprendszert továbbra is támogatni fogják, hiszen hamarosan jöhetnek a surface phone-ok, és a win10-nek pont az a lényege, hogy telefonon meg pc-n is ugyanaz.
2016. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!