Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik ma kapható...

Szerintetek melyik ma kapható telefonnak van a legjobb hangszórója telefonáláshoz (nem zenehallgatáshoz)?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó fülem van, mégis szenvedek a telefon beszélgétésékkel, és mivel Angliában élek, még az idegen nyelvvel és az akcentusokkal is meg kell bírkóznom.


Most egy Z3-am van, de gyakran többször is vissza kell kérdeznem, hogy mit mondanak, mert egyszerűen nem értem... Melyik telefonnak van a legjobb torzításmentes hangszórója magas hangerővel?


Már lassan kétségbe vagyok esve és rühellek felhívni bárkit is... :-(



2016. dec. 4. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Javaslok neked egy mikrofonos fülest.
2016. dec. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban ajánlok egy iPhone SE-t, fantasztikus jó zajszűrő mikrofonja van. Nem is lehet összehasonlítani az androidok zajszűrőjével. Persze ettől még nem fogod jobban érteni azt aki egy rossz telóról hív téged, azon csak egy jó füles segíthet, de akkor az a baj hogy ha rossz a füles zajszűrője téged nem fognak jól hallani. Szóval marad az iPhone SE a saját eredetinfülesével, esetleg picit több pénzért iPhone 7 a zsinórnélküli Apple fülessel.
2016. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Samsung galaxis s7 a legjobb ilyen szempontból nem az iphone.
2016. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Samsung galaxy S6-os lúzerrel beszéltem pont a tegnap, katasztrófális, semmi zajszűrése nincs. Az iPhonéban már 8 éve van zajszűrő.
2016. dec. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!