Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni és miért?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam már iPhone 6s en Huawei p9-en iPhone SE-n vagy nexus 6p Samsung Galaxy s6 edge. Szerintetek melyik a tartósabb használhatóbb (lényeg azért tartson ne keljen vegyek 1 év múlva megint mast) mik a tapasztalataitok s celemenyetek melyik lenne a legjobb választás?
2016. dec. 4. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen árkatetógirában kb mindegy melyiket veszed, használható marad 2-3 évig.
2016. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erre azért én is gondoltam de mégis melyik a jobb? Tapasztalatokra volnék kíváncsi
2016. dec. 4. 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:
6S vagy P9, attól függően, hogy az Androidot vagy az IOS-t preferálod jobban.
2016. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem preferálom egyiket se, nem tudom eldonteni épp ezért tetszik mindkettő amit említettél de kérdés hogy a p9 tart annyit mondok nt a 6s vagy az Se?
2016. dec. 4. 11:01
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert ahogy hallottam ismerősömtől azért az ios miatt jobban tart az Apple igaz az aksi nem bír sokat de az se be ahogy halom az is elég jól szuperal
2016. dec. 4. 11:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "jobban tart"? Ez telefon nem drei wetter taft :D
2016. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam megbízhatóbb a rendszer... Ami miatt nem laggol anyiszor vagy lassul stb.. Mint az android mivel egyik kozvetlem a gyártótól van másikat meg 50felé keppen modifikaltak na így értelmeztem
2016. dec. 4. 12:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezáltal hosszab ideig használható az említett prpblemakon kívül.. Nameg használt iPhone többe kerül mint egy androidos s ezt nem azért írom mert ios v iPhone drukker vagyok hanem piac alapján...
2016. dec. 4. 12:13
 9/12 anonim ***** válasza:

SE-t nem vennék, mert kicsi a kijelzője. Valakinek ez bejön, nekem nem.


A 6S jó, szépen fényképez, majdnem olyan gyors, mint a 7-es. Egyedül az aksija nem az igazi.


Én S6-ot használok, de nem edget vettem, mert állítólag az S6 Edge nem olyan jó fogású. A kamerája, fényképezője nagyon ott van, jobban fényképez az iPhone 6S-nél. És nem akad, minden szépen fut rajta. Még a 7-es Android mindenképpen érkezik rá, aztán a továbbiakat majd meglátjuk. Összességében egy nagyon jó, sokoldalú, gyors telefon, amit gyorsan meg lehet szeretni. Saját tapasztalatok alapján bátran ajánlom.


Huawei P9-et még nem fogtam a kezembe, de pár tesztet olvastam róla. Állítólag a kijelzője nem az igazi, ezt leszámítva nagyon jó telefon. A Nexust nem ismerem, épp ezért inkább nem írok róla semmit.


Az én sorrendem:

S6 (esetleg Edge)

P9

6S

Nexus

SE (csak azért van előtte nálam a Nexus, mert feltételezem, nagyobb a kijelzője.

2016. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményed s tapasztalatod
2016. dec. 4. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!