Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondják a lumia telefono...

Miért mondják a lumia telefonokra hogy rosszak és semmire sem jók? És a windows rendszerre?

Figyelt kérdés
Harmadik napja használok egy lumia 640-es készüléket és nem értem hogy miért mondják azt hogy egy halott rendszer, használhatatlan, lefagy, nincs rá alkalmazás stb. Fő telefonom egy huawei p8, de szerintem az android semmivel sem jobb. Legfeltűnőbb különbség számomra az hogy androidon használni kell a clean mastert vagy más takarítóprogramot, de lumián nem kell használni. A másik meg hogy windowson egy kicsit lassabban, néhány mp-vel később nyílnak meg az alkalmazások. Úgyhogy szerintem nagyon jó rednszer a windows és nem tudom hogy sokaknak miért vannak problémájuk a rendszerrel.
2016. dec. 4. 11:50
1 2
 1/13 Szirty ***** válasza:
48%

Azért mert ájfon és android búzák!

Egyébként fölösleges ezt feszegetni, mert ennek sosincs jó vége.

2016. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Hat ha neked egy egy P9-re ilyen cleam master fele progik kellenek, akkor ott user error can öcsém
2016. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
van
2016. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
P8 nem p9
2016. dec. 4. 12:21
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

"androidon használni kell a clean mastert vagy más takarítóprogramot"


A lóf..szt kell. Csak ésszel kell használni és nem kell telepakolni minden felesleges szarral a telefont. Értelmes ember elkerüli a Clean Mastert...


Én amúgy nagyot csalódtam a WP-ben, mert sokkal nagyobb jövőt vártam tőle, ehelyett mi lett ebből? Semmi.


Korábban ezekről szólt az állítólagos előny:

- hosszú üzemidő (közben merülnek mint az állat, az androidnál meg egyre jobb az üzemidő,nagyobb telep, doze mód, stb)

- folyamatos frissítések, arról volt szó, hogy a legkisebb telók is évekig kapnak friss rendszert. Aztán elkezdték bejelenteni hogy ja amúgy ez és ez és ez a teló már nem kap...majd kijött egy félkész WP10, hát remek. Ezzel szemben az Almások tényleg mindig megkapják a frissítéseket, de még az android is jobban áll...plusz utóbbira ott vannak a nem gyári rendszerek, pl CM ami újabb 1-2 évet ad a telefonnak.

- gyorsaság és stabilitás...ja vannak lassú animációk, meg összeomló rendszer, hát nagyon jó.

2016. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindemellett, sokan beleesnek abba a hibába, hogy nem azonos kategóriát hasonlítanak össze.


Mind amikor az iPhone vs. Android "harcban" egy 30 ezres androidoshoz hasonlítanak egy 200+ ezres csúcs készüléket.


Hasonló a helyzet a WP téren is. A windowsos telefonok inkább az "olcsóság" jegyében terjedtek, olcsó húsnak meg híg a leve...

2016. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

És még ami eszembe jutott:


Régen tényleg ritka szarok voltak az alsó-közép kategóriás androidos telefonok. Csak azóta fordult kettőt a világ a Sony és Samsung telókat kiszorították a jó árú kínaiak.


Már kevesebb pénzért is van ujjlenyomat olvasó, vállalható kijelző és erős hardver, jó üzemidő, korrekt tárhely, fém ház...

2016. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem most egy huawei p8 lite-om van, a telefon maga sokkal jobb, de visszasírom a windows phone op rendszerét
2016. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
12:23 pont erről beszélek hogy egyesek olyanok mondanak a windows op rendszerről amit én nem tapasztaltam az utóbbi 3 napban. A legtöbb op. rendszerre telepíteni kell alkalmazásokat, androidra is. Pl nekem a facebook, messenger, bkk futár, google böngésző, word, power point. Ez már 6 alkalmazás és még játék nincs rajta. Lumián is megvannak ezek, bár az igaz hogy a facebook lassan nyílik meg, lehetne gyorsabb is.
2016. dec. 4. 16:10
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként pl az iphone 4 nem kapta meg az ios10-et. Az iphone 5 meg egy kicsit lassúcska vele, de még elfogadható
2016. dec. 4. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!