Lenovo vagy Huawei?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb minőségű telefon?

Egyébként a Lenovo Vibe K5-ön és a Huawei Y6 Pro-n gondolkozom, hogy valamelyiket a megvenném a kettő közül és ezért érdekelne, hogy általánosságban melyik márka jobb.



2016. dec. 4. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Lenovot venném.


Barátnőm is e kettő közt dilemmázott, végül Y6 Pro-t vett. Az aksija nagyon jó, + van gyorstöltés funkció. A fényképezőjével be lehet érni, de szerintem icipicit gyatra. Fòleg vakuval. A kezelőfelületet ő szereti, meg lehet szokni, nekem annyira nem jön be. A hangszórója az árához képest jól szól, és elég hangosan. Előfordul, hogy csinál olyat, hogy pl eltűnik a gyári böngésző. Nem lehet visszahozni. Feloldásnál idegesítő hangot ad ki. Azzal se tudtunk mit kezdeni. De kb ennyi. Azért az árért jó telefon, szép is, barátnőm meg van vele elégedve, szereti. Én meg inkább megpróbálnám a Lenovot, ha a kettő közt kéne döntenem. Még akkor is, ha nem sok ismerősöm ajánlja a Lenovot, kevesen elégedettek vele.


Üdv.

2016. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RGamers válasza:
A huawei sokkal megbízhatóbb telefon, mint a lenovo!
2017. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!