Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom telefonról a...

Hogyan tudom telefonról a Facebookból az Instagramot el tüntetni? Kép lent, hogy jobban meg értsd, hogy mit kérdezek!

Figyelt kérdés

[link]

Tehát ezt a feketével be kerített részt azaz az Instagramot hogy tudom Facebookból el tüntetni??,



2016. dec. 5. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Instagram appban kapcsold ki, hogy össze legyen kötve az FB-vel.
2016. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hogy kapcsoljam ki hol???
2016. dec. 5. 17:00
 3/16 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom. Szétkapcsoltam a két fiókot Instagramon, eltávolítottam mint alkalmazást Facebookon de még mindig ott van a fiók
2016. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó én ezzel nem tudok mit kezdeni.
2016. dec. 28. 17:55
 5/16 anonim válasza:
Nem is neked írtam aranyom. Csak hogy lássák, hogy még él a probléma, hátha valaki tud rá megoldást.
2016. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én igazából azt nem értem, hogy miért is zavar ez ennyire titeket?
2016. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem nem ez a lényeg de engem speciel azért mert amit kihoz fényképet az exemmel vagyok rajta. Ha nem baj nem nézném sokáig, de az a gond hogy hiába törlök mindent mimdenhonann nem tűnik el.
2016. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

#7 es a kép az exel az instán profilkép?

Azt le lehet törölni, csak néha makacs és visszateszi.

2016. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Dehogy. Már a nevem sem az régóta amit a facebook alkalmazásban ír az instagram profilomnál. Azt is próbáltam már hogy a fb appot letöröltem de hiába. Igazából azt hiszem csak ott mutatja de mivel jobban szeretem használni, mint a neten, így zavaró. És nem akarom elhinni hogy nem lehet eltüntetni...
2016. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Alex Fly ***** válasza:

Én meg nem használom az Instagramot, mégis ott figyel a faszbúkban.

Szerintem szépen beledrótuzták, így

2017. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!