Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom vakuja nem mindig...

Telefonom vakuja nem mindig kapcsol be. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lg K8-as telefonom van és van úgy hogy fogja magát és nem kapcsol be. Újraindítás után jó, viszont 5-6 óra múlva megint nem működik. Garanciás a telefon, de ha lehet emiatt nem vinném vissza, mert szoftvert is frissítenek.

Annyira nem fontos, csak amikor kell akkor kellemetlen hogy újra kell indítani. Valakinek volt már hasonló problémája?



2016. dec. 5. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért is baj, ha frissítik a szoftvert?
2016. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha frissítenéd, lehet megoldódna a probléma.
2016. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést. Rosszul írtam..Nem frissítik, csupán a jelentlegit újraraknák. És már minden kézre áll a telefonon, szóval nem igazán szeretném újból kezdeni ha lehet.
2016. dec. 6. 16:00
 4/4 anonim válasza:
Pedig inkább előbb, mint utóbb jobb túlesni rajta. Én is utolsó hónapban estem be vele, aztán most már nézhetek, ha van valami...olyan, mintha új telefonom lenne, bár tényleg furcsa volt, főleg egy hónap után
2016. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!