Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell? Sürgős!

Hogy kell? Sürgős!

Figyelt kérdés
Sziasztok letoltottem a smart applock ot s elrejtettem 4 jatekot s ugy letoroltem de nincs meg a jatekok vagyia az a 4 hogy kell vissza csinalni megint rajta van a smart applock de nemutatja meg h levan kodolva de a z alkalmazasokban meg ottvan ahol megnezt a beallitasokban (android) sarga szinu ikon benne lakat, hogy kell vissza csinalni segitseg!!!!!
2016. dec. 5. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést szerintem te se érted.
2016. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony... és 5 db felkiáltójel használata empátiával mérlegelve is deportálás után kiált.
2016. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs csak siettem telefonon, letoltottem a smart lock alkalmazast amugy 4 jatekot lekodoltam s letoroltem a smart lock -ot s a 4 jatek eltunt de a beallitasokban alkalmazasok ott megtalaltam de elinditani meg nem lehet ott de az asztalon meg nem talal
2016. dec. 5. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, miért is tanulnál meg használni (a használni alatt nyugodtt szívvel értsd a bénázást) egy ilyen alkalmazást, ne adj isten elolvasni a leírását, mielőtt törlöd azt?
2016. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi gátol meg abban hogy újra feltedd, aztán feloldod a zárat, majd kitörlöd a programot?
2016. dec. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!