Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy állíthatnám be a huawei...

Hogy állíthatnám be a huawei p9 lite telefonon, hogy ne bontsa a hívást 20 másodperc után?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Eddig 20 mp után hangposta jött, de kikapcsoltattam, de így most is 20 mp múlva bontja a hívást. Szóval max . 20 másodpercig csörög aztán annyi.

Nem találtam sehol ilyen beállítást, csak azt írja hogy a hangposta kikapcsolása után is bontja 20 mp után a hívási kisérletet (mikor engem hívnak nyilván). UPC mobil egyébként.

Nagyon megköszönném a segítséget, mert 20 másodperc alatt ritkán érek a telefonhoz, így kellemetlen, mert azt hiszik, hogy rájuteszem, vagy nem akarom felvenni, és persze nekem kell visszahívogatni mindenkit :)

Köszi !



2016. dec. 6. 19:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!