Youtube converter?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogy legalább egy évig rendesen tudtam használni a youtube convertert, de fél éve elkezdete azt csinálni, hogy amint belépek átirányít egy másik oldalra, és kiírja, hogy a telefonom 5 vírus található és hogy ez súlyos károkat okozott a készüléken. Tudom, ezek csak reklámok meg ilyesmik, de engem már nagyon idegesít, hogy nem találok egy olyan zeneletöltő oldalt, ami ne csinálná ezt. Eddig csak böngészőből probáltam, chrome is van rajta, azzal elképzelhető, hogy más lenne és nem csinálná ezt? Egyébként androidos. Nem tudtok esetleg valami jó oldalt ahonnan zenét tudnék tölteni? Mondjuk ez is érdekes, hogy osztálytársamnak semmi baja vele, nem irányítja át. A vírusírtó sem mutatott semmit.. A választ előre köszönöm.

2016. dec. 6. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azt nem modtad meg hogy melyik konverterrol van szo es azt se hogy hova iranyit at

lehet hogy reklamware a progi, nemreg free volt de rajottek ok is milyen hulyek hogy ingyen adjak es most valtottak

vagy lehet tenyleg malware

2016. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor a böngészőben meg nyitsz egy youtube videót a címsorban megjelenik a címe. Beírod a youtube.com rész elé az "ss" szót így: ssyoutube.com és már le is tudod tölteni a kiválasztott formátumban.

Reklámok itt is vannak de itt talán kevésbé idegesítőek.

2016. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. dec. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!