Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ITunes-on nem lehet, hogy ne...

Marokity Szabolcs kérdése:

ITunes-on nem lehet, hogy ne törölje az összes számot a telómról?

Figyelt kérdés
Újraraktam a gépet, (megint) és a legutóbbi újrarakásnál is azt csinálta, hogy szinkronizálta az összes számot, ami annyit jelent, hogy törölte... Megnyitottam, bepipáltam, hogy zenék és videók kezelése kézzel, és megkérdezte, hogy akarom-e szinkronizálni. Rányomtam hogy igen, és akkor is törlődött vagy 100 zene. Nem lehetne ezt megoldani anélkül, hogy újra letöltsem az összeset?

2016. dec. 7. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló,


Ha be van kapcsolva a zenék szinkronizálása, akkor a megadott mappában levő zenéket fogja a telefonoddal szinkronizálni. Ha abban a mappában nincs semmi, akkor lesz ez, amit írsz.


A zenéidet mentsd el egy pendrive-ra vagy külső vinyóra, és újratelepítés után másold vissza a gépedre. Az iTunesban pedig azt a mappát add meg a szinkronizációhoz.

2016. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, csak hogy én nem mentettem le, mert nem számítottam arra, hogy újra kell raknom a gépet. Valami megoldás hogy ne törölje őket?
2016. dec. 7. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
syncios nevű programmal le tudod menteni telefonról a zenéket.
2016. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt gepre kell letolteni vagy telefonra? 😂
2016. dec. 8. 05:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Gépre.
2016. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!